Location : Home > C > CGS603U063W4C
CGS603U063W4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS603U063W4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS603U063W4C CAP ALUM 60000UF 63V SCREW 882200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS603U063W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 60000uF 63V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS603U063W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 60000uF 63V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com