Location : Home > C > CGS533U050V4C
CGS533U050V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS533U050V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS533U050V4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS533U050V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 53000uF 50V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS533U050V4C CAP ALUM 53000UF 50V SCREW 1423600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS533U050V4C CAP ALUM 53000UF 50V SCREW 77350 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com