Location : Home > C > CGS533U040X5C
CGS533U040X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS533U040X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS533U040X5C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS533U040X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 53000uF 40V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS533U040X5C CAP ALUM 53000UF 40V SCREW 1429800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS533U040X5C CAP ALUM 53000UF 40V SCREW 78210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com