Location : Home > C > CGS531T500R4L
CGS531T500R4L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS531T500R4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS531T500R4L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS531T500R4L CAP ALUM 530UF 500V SCREW 77910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS531T500R4L CAP ALUM 530UF 500V SCREW 1532100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS531T500R4L CAP ALUM 530UF 500V SCREW 982100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGS531T500R4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 530uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd