Location : Home > C > CGS473U025V4C
CGS473U025V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS473U025V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS473U025V4C CAP ALUM 47000UF 25V SCREW 584200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS473U025V4C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS473U025V4C CAP ALUM 47000UF 25V SCREW 1208400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CGS473U025V4C CAP ALUM 47000UF 25V SCREW 689400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CGS473U025V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 25V 47000uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd