Location : Home > C > CGS443U060X5L
CGS443U060X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS443U060X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS443U060X5L CAP ALUM 44000UF 60V SCREW 894300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS443U060X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 44000uF 60V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS443U060X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 44000uF 60V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com