Location : Home > C > CGS443U010V2C
CGS443U010V2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS443U010V2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS443U010V2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 44000uF 10V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS443U010V2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 44000uF 10V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS443U010V2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 44000uF 10V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS443U010V2C CAP ALUM 44000UF 10V SCREW 707100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.