Location : Home > C > CGS432T200X4C
CGS432T200X4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS432T200X4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS432T200X4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS432T200X4C CAP ALUM 4300UF 200V SCREW 77870 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS432T200X4C CAP ALUM 4300UF 200V SCREW 786500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS432T200X4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4300uF 200V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd