Location : Home > C > CGS412T300X5R
CGS412T300X5R
Share on FacebookShare on Facebook
CGS412T300X5R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS412T300X5R CAP ALUM 4100UF 300V SCREW 78190 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS412T300X5R Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4100uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS412T300X5R CAP ALUM 4100UF 300V SCREW 1238900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com