Location : Home > C > CGS393U060X5C
CGS393U060X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS393U060X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS393U060X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 39000uF 60V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS393U060X5C CAP ALUM 39000UF 60V SCREW 77470 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS393U060X5C CAP ALUM 39000UF 60V SCREW 782500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS393U060X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 39000uF 60V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C1WH72 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT 1" PVC WHITE 36"