Location : Home > C > CGS362T450W5L
CGS362T450W5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS362T450W5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS362T450W5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3600uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS362T450W5L CAP ALUM 3600UF 450V SCREW 698400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS362T450W5L CAP ALUM 3600UF 450V SCREW 77470 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS362T450W5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3600uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025174001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V T/H