Location : Home > C > CGS361T500U2L
CGS361T500U2L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS361T500U2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS361T500U2L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS361T500U2L CAP ALUM 360UF 500V SCREW 35000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS361T500U2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 361uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS361T500U2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 361uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS361T500U2L CAP ALUM 360UF 500V SCREW 795700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.