Location : Home > C > CGS343U016V4C
CGS343U016V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS343U016V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS343U016V4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS343U016V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 34000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS343U016V4C CAP ALUM 34000UF 16V SCREW 78670 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS343U016V4C CAP ALUM 34000UF 16V SCREW 1436000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS343U016V4C CAP ALUM 34000UF 16V SCREW 886000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.