Location : Home > C > CGS333U016R4C
CGS333U016R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS333U016R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS333U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 33000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS333U016R4C CAP ALUM 33000UF 16V SCREW 24952 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS333U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 33000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS333U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 33000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS333U016R4C CAP ALUM 33000UF 16V SCREW 697800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.