Location : Home > C > CGS322T500X5C
CGS322T500X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS322T500X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS322T500X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3200uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS322T500X5C CAP ALUM 3200UF 500V SCREW 588900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS322T500X5C CAP ALUM 3200UF 500V SCREW 77470 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com