Location : Home > C > CGS322T350W4C
CGS322T350W4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS322T350W4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS322T350W4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS322T350W4C CAP ALUM 3200UF 350V SCREW 597200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS322T350W4C CAP ALUM 3200UF 350V SCREW 79210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS322T350W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3200uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd