Location : Home > C > CGS294U7R5V4C
CGS294U7R5V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS294U7R5V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS294U7R5V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 290000uF 7.5V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS294U7R5V4C CAP ALUM 290000UF 7.5V SCREW 804000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS294U7R5V4C CAP ALUM 290000UF 7.5V SCREW 78990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com