Location : Home > C > CGS253U150X5L
CGS253U150X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS253U150X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS253U150X5L CAP ALUM 25000UF 150V SCREW 898700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS253U150X5L CAP ALUM 25000UF 150V SCREW 77610 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS253U150X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 25000uF 150V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS253U150X5L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk