Location : Home > C > CGS242T450W4C
CGS242T450W4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS242T450W4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS242T450W4C CAP ALUM 2400UF 450V SCREW 791600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS242T450W4C CAP ALUM 2400UF 450V SCREW 78710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS242T450W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2400uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS242T450W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2400uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com