Location : Home > C > CGS223T250X8L
CGS223T250X8L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS223T250X8L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS223T250X8L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 22000uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS223T250X8L CAP ALUM 22000UF 250V SCREW 802300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS223T250X8L CAP ALUM 22000UF 250V SCREW 78410 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS223T250X8L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 22000uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd