Location : Home > C > CGS222T350W5L
CGS222T350W5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS222T350W5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS222T350W5L CAP ALUM 2200UF 350V SCREW 1435100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CGS222T350W5L CAP ALUM 2200UF 350V SCREW 897100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CGS222T350W5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 350V 2200uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS222T350W5L CAP ALUM 2200UF 350V SCREW 791900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS222T350W5L CAP ALUM 2200UF 350V SCREW 897100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.