Location : Home > C > CGS213U016R3L
CGS213U016R3L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS213U016R3L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS213U016R3L CAP ALUM 21000UF 16V SCREW 24010 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS213U016R3L 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS213U016R3L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 21000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS213U016R3L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 21000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd