Location : Home > C > CGS212T350X4C
CGS212T350X4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS212T350X4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS212T350X4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS212T350X4C CAP ALUM 2100UF 350V SCREW 776200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS212T350X4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd