Location : Home > C > CGS182T450X5R
CGS182T450X5R
Share on FacebookShare on Facebook
CGS182T450X5R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS182T450X5R 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS182T450X5R CAP ALUM 1800UF 450V SCREW 1446500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CGS182T450X5R CAP ALUM 1800UF 450V SCREW 908500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CGS182T450X5R Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 450V 1800uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS182T450X5R CAP ALUM 1800UF 450V SCREW 803300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.