Location : Home > C > CGS171T450R3C
CGS171T450R3C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS171T450R3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS171T450R3C CAP ALUM 170UF 450V SCREW 885100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS171T450R3C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS171T450R3C CAP ALUM 170UF 450V SCREW 1540300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CGS171T450R3C CAP ALUM 170UF 450V SCREW 990300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CGS171T450R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 450V 170uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd