Location : Home > C > CGS162T350V4C
CGS162T350V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS162T350V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS162T350V4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS162T350V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1600uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS162T350V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1600uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS162T350V4C CAP ALUM 1600UF 350V SCREW 702700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.