Location : Home > C > CGS153U016R4C
CGS153U016R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS153U016R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS153U016R4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS153U016R4C CAP ALUM 15000UF 16V SCREW 21652 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS153U016R4C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS153U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 15000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS153U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 15000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd