Location : Home > C > CGS152T300W4C
CGS152T300W4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS152T300W4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS152T300W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS152T300W4C CAP ALUM 1500UF 300V SCREW 39202 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS152T300W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS152T300W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS152T300W4C CAP ALUM 1500UF 300V SCREW 785400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.