Location : Home > C > CGS133U075R4C
CGS133U075R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS133U075R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS133U075R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 13000uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS133U075R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 13000uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS133U075R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 13000uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS133U075R4C CAP ALUM 13000UF 75V SCREW 705400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.