Location : Home > C > CGS132T400U4C
CGS132T400U4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS132T400U4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS132T400U4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1300uF 400V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS132T400U4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1300uF 400V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS132T400U4C CAP ALUM 1300UF 400V SCREW 1422600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS132T400U4C CAP ALUM 1300UF 400V SCREW 77310 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com