Location : Home > C > CGS132T350V5L
CGS132T350V5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS132T350V5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS132T350V5L CAP ALUM 1300UF 350V SCREW 34712 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS132T350V5L 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS132T350V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1300uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS132T350V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1300uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-22-9 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD