Location : Home > C > CGS123U050R5L
CGS123U050R5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS123U050R5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS123U050R5L CAP ALUM 12000UF 50V SCREW 15000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS123U050R5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 12000uF 50V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS123U050R5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 12000uF 50V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS123U050R5L CAP ALUM 12000UF 50V SCREW 700500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.