Location : Home > C > CGS123U025R3C
CGS123U025R3C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS123U025R3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS123U025R3C CAP ALUM 12000UF 25V SCREW 24591 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS123U025R3C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS123U025R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 12000uF 25V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS123U025R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 12000uF 25V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd