Location : Home > C > CGS122T400R5L
CGS122T400R5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS122T400R5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS122T400R5L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS122T400R5L CAP ALUM 1200UF 400V SCREW 30000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS122T400R5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1200uF 400V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS122T400R5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1200uF 400V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS122T400R5L CAP ALUM 1200UF 400V SCREW 790500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.