Location : Home > C > CGS105U020X8L
CGS105U020X8L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS105U020X8L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS105U020X8L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS105U020X8L CAP ALUM 1F -10 +75 20V SCREW 606900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS105U020X8L CAP ALUM 1F -10 +75 20V SCREW 77490 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PMR5ICWH Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories PMR5 INSIDE CORNER FITTING
PMR5ICWH IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMR5ICWH NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PMR5ICWH S/N 10000 2013+ electronics components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
MCRW-SD8 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories RACEWAY SIDE DIVIDER 8'
MCRW-SD8 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCRW-SD8 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861101485020 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP