Location : Home > C > CGS103U150X5C
CGS103U150X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS103U150X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS103U150X5C CAP ALUM 10000UF 150V SCREW 901900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS103U150X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 10000uF 150V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd