Location : Home > C > CGR152U050R2C
CGR152U050R2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGR152U050R2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR152U050R2C CAP ALUM 1500UF 50V SCREW 700500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
CGR152U050R2C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGR152U050R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 50V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGR152U050R2C CAP ALUM 1500UF 50V SCREW 22740 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor