Location : Home > C > CGR123U030V3C
CGR123U030V3C
Share on FacebookShare on Facebook
CGR123U030V3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR123U030V3C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGR123U030V3C CAP ALUM 12000UF 30V SCREW 693600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
CGR123U030V3C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGR123U030V3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 12000uF 30V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGR123U030V3C CAP ALUM 12000UF 30V SCREW 12288 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor