Location : Home > C > CGR113U016R2L
CGR113U016R2L
Share on FacebookShare on Facebook
CGR113U016R2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR113U016R2L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGR113U016R2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 11000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGR113U016R2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 11000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGR113U016R2L CAP ALUM 11000UF 16V SCREW 793300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.