Location : Home > C > CGR103U030R4L
CGR103U030R4L
Share on FacebookShare on Facebook
CGR103U030R4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR103U030R4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 30V 10 000uF CAP 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGR103U030R4L CAP ALUM 10000UF 30V SCREW 78010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGR103U030R4L CAP ALUM 10000UF 30V SCREW 577000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGR103U030R4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 30V 10 000uF CAP 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd