Location : Home > C > CGO273M020L
CGO273M020L
Share on FacebookShare on Facebook
CGO273M020L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGO273M020L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 27000uF 20V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGO273M020L CAP ALUM 27000UF 20 20V SCREW 77990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGO273M020L CAP ALUM 27000UF 20 20V SCREW 1430100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGO273M020L CAP ALUM 27000UF 20 20V SCREW 880100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGO273M020L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 27000uF 20V 20 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd