Location : Home > C > CGO223M020L
CGO223M020L
Share on FacebookShare on Facebook
CGO223M020L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGO223M020L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGO223M020L CAP ALUM 22000UF 20 20V SCREW 896900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGO223M020L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 22000uF 20V 20 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGO223M020L CAP ALUM 22000UF 20 20V SCREW 78790 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGO223M020L CAP ALUM 22000UF 20 20V SCREW 1446900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com