Location : Home > C > CGO143M016L
CGO143M016L
Share on FacebookShare on Facebook
CGO143M016L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGO143M016L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGO143M016L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 14000uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGO143M016L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 14000uF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGO143M016L CAP ALUM 14000UF 20 16V SCREW 703300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.