Location : Home > C > CGH102T350V2L
CGH102T350V2L
Share on FacebookShare on Facebook
CGH102T350V2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGH102T350V2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1000uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGH102T350V2L CAP ALUM 1000UF 350V SCREW 30000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGH102T350V2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1000uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGH102T350V2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1000uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGH102T350V2L CAP ALUM 1000UF 350V SCREW 792400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.