Location : Home > C > CGA8R4NP02J473J320KA
CGA8R4NP02J473J320KA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA8R4NP02J473J320KA distributors
F6N2.00PG25 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving F6 FLEXO WRAP 2" GRAY 25'
MVA50VE102MM22TR Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1000UF 20% 50V SMD
MVA50VE102MM22TR United Chemi-Con 792800 1532+ CAP ALUM 1000UF 20 50V SMD Alphatek Technology Limited
MVA50VE102MM22TR United Chemi-Con 792800 1532+ CAP ALUM 1000UF 20 50V SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MVA50VE102MM22TR United Chemi-Con 898000 NEW RoHS CAP ALUM 1000UF 20 50V SMD FindCores Electronics Inc.
MAL214099814E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
MAL214099814E3 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL214099814E3 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL214099814E3 VISHAY 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
SEK153M6R3ST Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
SEK153M6R3ST Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 15000uF 6.3Volts -40C +105C EKT Electronics Co., Ltd
SEK153M6R3ST Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 15000uF 6.3Volts -40C +105C Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SEK153M6R3ST Cornell Dubilier Electronics ( 585600 1532+ CAP ALUM 15000UF 20 6.3V RADIAL Alphatek Technology Limited
EKMH401VSN101MQ25T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
EKMH401VSN101MQ25T STOCK 45950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
EKMH401VSN101MQ25T United Chemi-Con 1241400 2015+ CAP ALUM 100UF 20 400V SNAP Unitronix Electronics Limited
EKMH401VSN101MQ25T United Chemi-Con 88670 2015+ CAP ALUM 100UF 20 400V SNAP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MAL201356338E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3.3UF 20% 25V RADIAL
MAL201356338E3 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL201356338E3 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
35TRV33M6.3X6.1 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
338LBA035M2BC Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
338LBA035M2BC 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
338LBA035M2BC 784494 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
885012209043 Capacitors Ceramic Capacitors 0.22¦ÌF ¡À10% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)