Location : Home > C > CGA5L2X8R1H474K160AD
CGA5L2X8R1H474K160AD
Share on FacebookShare on Facebook
CGA5L2X8R1H474K160AD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA5L2X8R1H474K160AD CAP CER 0.47UF 50V 10 X8R 1206 164000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD