Location : Home > C > CGA4J3X7S2A474K125AB
CGA4J3X7S2A474K125AB
Share on FacebookShare on Facebook
CGA4J3X7S2A474K125AB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA4J3X7S2A474K125AB CAP CER 0.47UF 100V 10 X7S 0805 120000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CGA4J3X7S2A474K125AB N/A 68000 TDK N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865230653012 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 47 UF 20% 50 V