Location : Home > C > CGA4F2X7R2A472M085AA
CGA4F2X7R2A472M085AA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA4F2X7R2A472M085AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA4F2X7R2A472M085AA CAP CER 4700PF 100V 20 X7R 0805 98000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875075361006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 680UF 20% 16V SMD