Location : Home > C > CGA3E2NP01H220J080AA
CGA3E2NP01H220J080AA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA3E2NP01H220J080AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA3E2NP01H220J080AA CAP CER 22PF 50V 5 NP0 0603 98000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940374 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips SPLIT ROD DBL EYE 1.25-1.49" 16"