Location : Home > C > CGA3E2C0G1H681J080AA
CGA3E2C0G1H681J080AA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA3E2C0G1H681J080AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA3E2C0G1H681J080AA CAP CER 680PF 50V 5 NP0 0603 135000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025174006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H